#Combo Range Top, 36", LP gas, heavy duty, (4) 30,000 BTU sealed burners & (1) 12" thermostatic griddle, stainless steel bowl & 1/2" rod grates, stainless steel splash guard, grease can & gutter, 9" low back flue riser, stainless steel front, sides & bottom, welded construction, 140,000 BTU, CSA, NSF This unit is modular and mounts on a standard oven, convection oven, cabinet base, refrigerated base or 4" legs for counter models. ***ONE OF THESE BASES MUST BE ORDERED TO COMPLETE THE UNIT***