Lang R60SATD4803 60-in Range w/ 1-Griddle, 2-Hot Plates, 1-French Plate, 2-Standard, 480/3, Each
  • Lang R60SATD4803 60-in Range w/ 1-Griddle, 2-Hot Plates, 1-French Plate, 2-Standard, 480/3
  • Read more
    Lang R60SATD4803 60-in Range w/ 1-Griddle, 2-Hot Plates, 1-French Plate, 2-Standard, 480/3, Each?Heavy Duty Range, Electric, 60" W, (1) 36" x 24" x 3/4" thick griddle plate w/ thermostat, (1) 12" x 24" x 3/4" thick hotplate w/ thermostat, (2) French plates, (2) standard ovens w/ (1) oven rack each, 2" high vented s/s stub back, s/s exterior finish, 480 V, 60 Hz., 3 phase, 46.9 amps, 37.0 kw. (Model 360-R60SATC is shown.)